Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

niedziela, 15 kwietnia 2012

na różowo

Kartka cała różowa i patchworkowa.

 Serducho zrobiłam z masy plastycznej
 i mocno potuszowałam, różowym tuszem oczywiście:)
 I wyszło romantycznie i słodko:)

Miłej niedzieli Wam życzę:)
*angel*

6 komentarzy:

  1. Świetnie wygląda!

    Zapraszam do mnie:D

    OdpowiedzUsuń
  2. Wyszło bardzo romantycznie. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  3. Cudnie i bardzo romantycznie ;)

    OdpowiedzUsuń
  4. Przepyszne serucho,,,,milosc,sama milosc!

    OdpowiedzUsuń
  5. Słodkie to serducho...)Pozdro:)

    OdpowiedzUsuń
  6. Zazdroszczę talentu w robieniu takich cudnych rzeczy. Dla mnie to czarna magia

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...