Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

środa, 23 lipca 2014

(4) Ulubiona książka/album muzyczny/film

Ania i Ja

Ulubiony film? Jest kilka takich, które mogę oglądać, wracać do nich i znowu oglądać: Sami swoi i Dwaj zgryźliwi tetrycy, których znam na pamięć, czy Czekolada, Waleczne serce, Ostatni Mohikanin.

Ulubiony album muzyczny? Tak naprawdę nie mam takiego, tym bardziej, że podoba mi się bardzo różna muzyka, raczej poszczególne piosenki, a  nie dany gatunek muzyki. Choć uwielbiam słuchać muzyki filmowej i jedyne albumy muzyczne jakie kupiłam, to ścieżka dźwiękowa z filmu Braveheart i Ostatni Mohikanin.

Jednak, kiedy mam książkę w ręku, to nie muszę oglądać filmów ani słuchać muzyki. W swojej bibliotece mam sporo książek, których nie oddałabym za nic w świecie. Jest kilka takich, do któych wracam i czytam nawet po kilkunastu latach przerwy. Zastanawiałam się, która wywarła na mnie największy wpływ i zdecydowanie jest nią Ania z Zielonego Wzgórza. Pierwszy raz przeczytałam ją bardzo wcześnie, będąc w podstawówce. I książka ta miała ogromny wpływ na to, jaka byłam, jaka jestem i czym się kieruję w życiu.
I nadal jest na liście moich ulubionych książek.


A co na Was miało wpływ?

pozdrawiam

angel

2 komentarze:

  1. Lubiłam jak miałam niecale 20 lat mniej, a teraz ulubiona? za cięzkie pytanie

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...